KALENDÁŘ

2019/2020

ZÁŘÍ

29.9. J.S. Bach: Velká mše h-moll Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Třebíč

30.9. J.S. Bach: Velká mše h-moll Kostel sv. Šimona a Judy, FOK, Praha

ŘÍJEN


5.10. Collegium Marianum Katzelsdorf, Rakousko

17.10. A. Dvořák: Rusalka Národní divadlo moravskoslezské, Ostrava

25.10. A. Dvořák: Rusalka Národní divadlo moravskoslezské, Ostrava

27.10. W.A.Mozart: Idomeneo DKJT, Plzeň

30.10. W. A. Mozart: Kouzelná flétna Stavovské divadlo, Praha


LISTOPAD


1.11. G. Verdi: Requiem Broumov

3.11. W. A. Mozart: Kouzelná flétna Stavovské divadlo, Praha

7.11. Mea culpa (pocta J. Skácelovi) Vnorovi

12.11. Mše pro Šimona a Judu Kostel Šimona a Judy, FOK, Praha

15.10. A. Dvořák: Rusalka Národní divadlo moravskoslezské, Ostrava

17.10. Mozart: Velká mše c-moll/ Rejcha: Te Deum Zámek Lednice, Jízdárna

20.11. W.A.Mozart: Requiem Katedrála sv. Petra a Pavla, Brno

30.11. Pěvissimo Chrudimská beseda, Chrudim


PROSINEC


2.12. Adventní koncert Mladá Boleslav

4.12. Adventní koncert Rakovník

6.12. Adventní koncert Příbram

7.12. A. Vivaldi: Gloria Kostel sv. Bartoloměje, Kolín

10.12. Křička: České jesličky Kolín

12.12. Adventní koncert Roztoky u Prahy

13.12. Adventní koncert Kutná Hora

16.12. J.J.Ryba: Česká mše vánoční Strakonice

18.12. J.J.Ryba:Česká mše vánoční Filharmonie Hradec Králové

20.12. W.A.Mozart: Idomeneo DJKT, Plzeň

25.12. J.J.Ryba: Česká mše vánoční Kostel sv. Václava, Praha

26.12. A.Dvořák: Rusalka Národní divadlo moravskoslezské, Ostrava

29.12. J.S.Bach: Weihnachtsoratorium Czech virtuosi, Brno


LEDEN


11.1. A. Dvořák: Rusalka Národní divadlo moravskoslezské,Ostrava

15.1. A. Dvořák: Rusalka Národní divadlo moravskoslezské, Ostrava

23.1. Bach a Mansurian Filharmonie Brno

24.1. Bach a Mansurian Filharmonie Brno


ÚNOR


1.2. W.A.Mozart: Kouzelná flétna Stavovské divadlo, Praha

6.2. A.Dvořák: Rusalka Národní divadlo moravskoslezské, Ostrava

12.2. W.A.Mozart: Kouzelná flétna Stavovské divadlo, Praha

23. 2. W.A.Mozart: Figarova svatba Slezské divadlo Opava

29.2. A.Dvořák: Rusalka Národní divadlo moravskoslezské, Ostrava


BŘEZEN


5.3. G. Mahler: Symfonie č.4 G-dur Moravská filharmonie Olomouc

19.3. L. Janáček: Její pastorkyňa ND Praha

29.3. L. Janáček: Její pastorkyňa ND Praha


DUBEN


1.4. Trojí Stabat mater Kostel sv.Michala, Brno

8.4. L. Janáček: Její pastorkyňa ND Praha

16.4. L. Janáček: Její pastorkyňa ND Praha

18.4. C. Monteverdi: Korunovace Poppey DJKT Plzeň


KVĚTEN


3.5. A. Dvořák: Rusalka Národní divadlo moravskoslezské, Ostrava

6.5. L. Janáček: Její pastorkyňa ND Praha

7.5. F. Emmert: Magnificat Festival J.J.Ryby, Rožmitál pod Třemšínem

14.5. Vokální koncert Czech ensemble baroque Besední dům, Brno

20.5. W. A. Mozart: Kouzelná flétna Stavovské divadlo, Praha

22.5. W. A. Mozart: Kouzelná flétna Stavovské divadlo, Praha


ČERVEN


16.6. J.S.Bach: Kantáty Besední dům, Brno